Aktualnosci
Energetyczny i rockowy hymn
Odslon: 5820 Dodano: rp Zródło: inf. własna
Od paĽdziernika Termalica Bruk-Bet Nieciecza ma hymn. Energiczny i utrzymany w mocnej rockowej konwencji utwór powstał w studio nagraniowym w Wojkowicach. Muzykę do niego skomponowałAndrzej Nowak – gitarzysta m.in zespołów TSA i Złe Psy. Słowa napisali prezes firmy Bruk-Bet, głównego sponsora naszego klubu Krzysztof Witkowski oraz Andrzej Nowak. W nagraniu wzięli też udział m.in. Paweł M±ciwoda - gitarzysta legendarnego zespołu Scorpions oraz piłkarze „Słoników”.
Posłuchaj Hymnu Termaliki Bruk-Betu Nieciecza:
Nabór do grup młodzieżowych
Czytaj więcej... 2015-06-22Podwójna mobilizacja
Czytaj więcej... 2015-07-19Wszyscy czekaj± na debiut
Czytaj więcej... 2015-07-19Kadra na mecz z Piastem
Czytaj więcej... 2015-07-19T B-B TV: Inauguracja już w poniedziałek
Czytaj więcej... 2015-07-19Aplikacja T-Mobile Stats już dostępna
Czytaj więcej... 2015-07-17| 20 lipca, godz. 18:00 | ||
![]() |
vs | ![]() |
| Piast Gliwice | Termalica Bruk-Bet | |
| Zobacz zapowiedz | ||
| 6 czerwca, godz. 16:00 | ||
![]() |
vs | ![]() |
| Zagłębie Lubin | 1:1 | Termalica Bruk-Bet |
| Zobacz relację | ||





